Seurakilpailut 1.4.2007    
Ratsastusseura MT-TEAM ry.
 
LÄHTÖLISTA  sunnuntai  1. huhtikuuta 2007 Lk 09:00  
   
Luokka 1 Helppo C:2, 2000  
Lohko a avoin alle 12v. ratsastajille  
Tuomari C: Kaisa Meriö-Mielonen   
         
1 Kerttu Kouri Julia Ypäjän Ratsastajat ry 9:00
2 Joni Nikkanen Georgette Salon Ratsastusseura  
3 Sofia Tuomisto Annas Lollipop Ypäjän Ratsastajat ry  
4 Sara Ruohonen Toffee Ratsastusseura Mt-Team  
5 Aino Lavonen Poseidon III Turun Urheiluratsastajat  
6 Juulia Koskinen Kotti Ratsastusseura Mt-Team  
   
 
LÄHTÖLISTA  sunnuntai  1. huhtikuuta 2007 Lk 09:50  
Luokka 1 Koulu Helppo C:2, 2000  
Lohko b avoin yli 12v. ratsastajille  
Tuomari C: Kaisa Meriö Mielonen    
1 Heli Lehtonen Angostuura Someron Ratsastajat 9:50
2 Annukka Aalto E.T. Hennet Lounais-Hämeen Ratsastajat  
3 Elisa Relander Reisu-Oiva MRA  
4 Hanna Helminen Ship Turun Urheiluratsastajat  
5 Salla Suomi Valtteri Salon Ratsastusseura  
6 Jaana Lumme Siru-Leima_ Salon Ratsastusseura  
6 Anna Paatero Siru-Leima_ Salon Ratsastusseura  
7 Maija Auramo Grace IV Ratsastusseura Mt-Team  
8 Tuuli Rantanen Rohan Ratsastusseura Mt-Team 10:41
9 Anna-Mari Koskimies Dona Vega Meriteijon Ratsastajat ry  
10 Jaana Selin Granda 2 Vahdon Ratsastajat ry  
10 Janette Merikukka Ten Ankers Maulan Turun Urheiluratsastajat  
11 Roosa Saarinen Escobar Ratsastusseura Mt-Team  
11 Mira Mahosenaho Unon Tähti Ratsastusseura Mt-Team  
12 Robin Lumme Amerika Salon Ratsastusseura  
13 Siru Hietarinne Siru-Leima Salon Ratsastusseura  
14 Miia Mänki Taikajim Similän Ratsastusurheilijat ry  
15 Marika Helin Nolana Paradoxa Tammelan Ratsastajat ry  
16 Pauliina Raikunen Gibs'N Scottish Lover Kaarinan Kenttäratsastajat Kake 11:40
17 Emilia Lahti Avour Salon Ratsastusseura  
18 Kirsi Kauppi Warm Little Sun Turun Ratsastajat  
19 Sandra Efterharkshenas Urma Väst-Nylands Ryttare  
20 Noora Vanne Virpari Ratsastusseura Mt-Team  
21 Aino Jankari Rooma  
22 Eveliina Rusi Polly Anna Brightstar Ratsastusseura Mt-Team  
23 Marika Nurmi Tia Bunter Suomen Ravuriratsastajat  
  Elina Mäki Galvano Ratsastusseura Mt-Team ULKOP.
     
LÄHTÖLISTA  sunnuntai  1. huhtikuuta 2007 Lk 12:20  
Luokka 2 Koulu Helppo B:0 2000  
Tuomari C: Kalle Nykänen      
1 Maria Koivunen Deifi Ratsastusseura Rusko 12:20
2 Karoliina Viikari Gibs'N Scottish Lover Kimitoöns Ryttare  
3 Elmo Jankari Rooma Turun Urheiluratsastajat  
4 Elina Mäki Galvano Ratsastusseura Mt-Team  
5 Jaana Lumme Amerika Salon Ratsastusseura  
6 Sandra Efterharkshenas Celine Väst-Nylands Ryttare  
7 Jonna Väinölä Croftvale Summer Time Turun Urheiluratsastajat  
8 Anne-Maj Leivonen Jonnan Jopi Kotimäen Ratsastajat ry 13:00
9 Anu Laaksonen Urma_ Auranmaan Ratsastajat  
10 Heidi Virta Tuikutar
Turun Ratsastajat
 
11
Nina Almonkari
Taikajim_
Someron Ratsastajat
 
12
Outi Laaksonen
Kotti
Auranmaan Ratsastajat
 
13
Heini Kuusisto
Tähti-Loiste
Kaarinan Kenttäratsastajat Kake
14
Terhi Lehtimäki
Knabe
Auranmaan Ratsastajat
 
15
Ida Willing
Nina Leino
Littoisten Ratsastajat ry
14:00
16
Hanna Niemi
Junkku
Meriteijon Ratsastajat ry
 
17
Iiris Lyyra
Poseidon
Kaarinan Kenttäratsastajat Kake
18
Hanna-Leena Majuri
Magic Phantom
Littoisten Ratsastajat ry
 
19
Sonja Fingerroos
Dynamite Devil
Kaarinan Kenttäratsastajat Kake
20
Anna Lehto
Hippolyte
Turun Ratsastajat
 
21
Katariina Kopra
Bambi
Husön Ratsastajat
 
22
Miia Myllymäki
V.K.Figaro
Ypäjän Ratsastajat ry
14:50
23
Sini Wickström
For Cash
Turun Ratsastajat
 
24
Mikaela Kurtze
Dona Vega
Meriteijon Ratsastajat ry
 
25
Hanna Pelkonen
Russian Roulette
Ratsastusseura Mt-Team
 
26
Kristina Laxell
Donna 313
Salon Ratsastusseura
 
 
 
LÄHTÖLISTA  sunnuntai  1. huhtikuuta 2007 Lk 15:30  
Luokka 3 Koulu Helppo A:1, 1983  
Tuomari C: Kalle Nykänen    
14 lähtöä, 4 Sijoittuu.       
1 Hanna Pelkonen Russian Roulette Ratsastusseura Mt-Team 15:30
2 Anu Laaksonen Celine_ Auranmaan Ratsastajat  
3 Sonja Fingerroos Dynamite Devil Kaarinan Kenttäratsastajat Kake
4 Sini Wickström For Cash Turun Ratsastajat  
5 Hanna Silas Symphony Cindarella Urheilurats.Seura Tammer Rider  
6 Miia Myllymäki V.K.Figaro Ypäjän Ratsastajat ry  
7 Tiina Ranta Bingo Uudenkaupungin Ratsastajat ry 16:20
7 Teea Ranta Fighter Uudenkaupungin Ratsastajat ry  
8 Senita Pukki Hera 1882 Meriteijon Ratsastajat ry  
9 Anna Lehto Hippolyte Turun Ratsastajat  
10 Susanna Multamäki-Lahti Totilon Poika Turun Seudun Ratsastajat  
11 Jaana Salminen Naissance Meriteijon Ratsastajat ry  
12 Minna Laajajärvi Rimella Grädde Salon Ratsastusseura  
13 Susanna Toivonen Luminosia Ratsastusseura Mt-Team 17:10
14 Minna Putila Rexvili Salon Ratsastusseura  
 
 
 
www.equipe.nu
   
20:31
27.3.2007